UMÓW SIĘ NA JAZDĘ 501 436 789

Kilka słów o naszej szkole

Szkoła jazdy Rokiccy powstała w 2000 roku w Oławie. Przez te wszystkie lata udało nam się osiągnąć zdecydowane przodownictwo na oławskim rynku, dzięki profesjonalnemu i indywidualnemu podejściu do każdego klienta. Szkolimy takimi samymi pojazdami jakimi egzaminuje Wojewódzki Ośrodek Egzaminacyjny - Yamaha XJ600, Kia Rio. Nasz ośrodek spełnia wszystkie ustawowe warunki. Nasz plac manewrowy jest identyczny jak plac WORD. Sala wykładowa w pełni wyposażona w sprzęt multimedialny. Zapisując się na kurs nauki jazdy każda szkoląca się osoba otrzymuje zestaw materiałów szkoleniowych z najnowszą bazą pytań egzaminacyjnych.

Nasza sala wykładowa otwarta jest w każdy czwartek od 16:00 do 19:00 przy Placu Zamkowym 10 w budynku Liceum Ogólnokształcącego w sali nr 39. Biuro naszej szkoły mieści się w Rynku 25 (budynek Urzędu Stanu Cywilnego). Przyszłych kandydatów przyjmujemy codziennie od 11:00 do 17:00.

Dzięki naszym staraniom rozwijamy się dynamicznie, a nadrzędnym naszym celem jaki sobie stawiamy, jest to, aby przyszli kierowcy zdawali egzamin za pierwszym razem. W naszej szkole nie ma żadnych ukrytych opłat. Nie będziecie Państwo musieli dopłacać, aby zdać egzamin wewnętrzny!